Demoniq Asami Shibari Erotická Souprava Demoniq Asami Shibari Erotická Souprava Demoniq Asami Shibari Erotická Souprava Demoniq Asami Shibari Erotická Souprava Demoniq Asami Shibari Erotická Souprava Demoniq Asami Shibari Erotická Souprava
Demoniq Asami Shibari Erotická Souprava

Kategorie: Dámské erotické prádlo
Typ: Erotické soupravy
Výrobce: Demoniq

Tato absolutně fascinující premiéra značky Demoniq Vám umožní objevit úplně nový svět tělesných prožitků. Jestli dáváte přednost lehce prostopášnějším hrátkám a rádi experimentujete v ústraní své ložnice, tak se bezpodmínečně musíte seznámit s tímto dechberoucím návrhem tohoto producenta. Komplet ASAMI se skládá z klasických kalhotek a svůdné podprsenky. Oba tyto elementy byly zhotoveny z lesklé a elastické látky inkoustově černé barvy, kterou zkrášluje kontrastní lemování z průhledné síťoviny ohnivě červené barvy. Podprsenka je vybavena regulovatelnými ramínky, pohodlným zapínáním na háčky a speciálně vytvarovaným výstřihem, který krásně zvýrazňuje prsa. Zato prostší kalhotky se zdobným zvrásněním a kovovými kroužky svůdně akcentují oblost beder a zadečku.

  • Součástí soupravičky jsou navíc dva červené provazy, každý o délce 8 metrů a letáček o umění Shibari s informacemi o tom, kde najít instruktážní video.

Složení materiálu spodního prádla: 95% polyester, 5% elastan

Složení materiálu provazu: 100% polypropylen

Shibari, to je erotické umění svazování provazy, které vychází ze staré, japonské, vojenské techniky Kinbaku, která sloužila k mučení zajatců. Technika Shibari spočívá na svazování partnera během erotických hrátek. Vhodné umístění uzlů dovoluje zintenzivnění prožitků plynoucích ze vzájemného sblížení.

Nová kolekce Demoniq vznikla ve spolupráci s expertem na Shinbari – GanRaptor, který Vám díky svým znalostem a zkušenostem přiblíží neuvěřitelné techniky svazování. Ke každému modelu byla připravena speciální instruktážní videa, která Ti umožní poznat různé způsoby svazování.

Součástí kompletů jsou provazy v romantickém odstínu červené barvy, které byly zhotoveny s ohledem na subtilní praktiky tohoto oslnivého umění.

Máš už dost rutiny? Seznam se s tímto neobyčejným návrhem.

...
113614

Parametry

Dostupnost
Ihned
Barva
černá
Velikost
XXL

Specifické reference

ean13
5902188728224

Podobné produkty

Hodnocení produktu

Kvalita produktu 
2022-02-24

Super velikost, materiál i rychlé dodání. Doporučuji! :)

Kvalita produktu 
2022-02-24

Sedí velmi dobře. Matroš na jedničku s *. Pohodlné, kvalitní příjemný materiál, pěkná barva, velmi dobrý střih. Super kvalita,čas doručení a možnost zaplatit apple pay.

Kvalita produktu 
2022-02-24

Rychlost dodání super, vše sedí jak má, Při výběru mi byli na zákaznické mi podpoře pomohli s výběrem velikosti.

Kvalita produktu 
2022-02-24

Spokojená a do 48h doma tak jak si to představují všude :)

Napsat hodnocení produktu

Demoniq Asami Shibari Erotická Souprava

Tato absolutně fascinující premiéra značky Demoniq Vám umožní objevit úplně nový svět tělesných prožitků. Jestli dáváte přednost lehce prostopášnějším hrátkám a rádi experimentujete v ústraní své ložnice, tak se bezpodmínečně musíte seznámit s tímto dechb

Napsat hodnocení produktu