Kategorie: Dámské erotické prádlo
Typ: Erotické soupravy
Výrobce: Demoniq

Tento nesmírně zábavný a svůdný návrh značky Demoniq, to je projekt určený milovnicím koketních střihů a špetky překvapivých doplňků.

Komplet Mai se skládá ze tří, navzájem se perfektně doplňujících elementů, zhotovených z lesklé látky typu wet look sofistikované černé látky, která je velice příjemná na dotek.

Originální podprsenka ze speciální konstrukcí, fascinujícím lemováním kolem výstřihu a praktickými regulovatelnými ramínky a pohodlným zapínáním na háčky vzadu, zaručuje perfektní přizpůsobení a výjimečné zvýraznění přirozené krásy ženských prsou, zatímco hravá sukýnka, ozdobená půvabným plisováním a ohnivě červenou síťkou, fenomenálním způsobem akcentuje bříško, bedra a zadeček, stejně jako kusá tanga, která jsou taktéž součástí tohoto kompletu.

  • Složení materiálu: 95% polyester, 5% elastan


Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Demoniq

...
115339

Parametry

Dostupnost
Ihned
Barva
černá

Podobné produkty

Hodnocení produktu

Kvalita produktu 
2022-04-15

Spokojená a do 48h doma tak jak si to představují všude :)

Kvalita produktu 
2022-04-15

Super velikost, materiál i rychlé dodání. Doporučuji! :)

Kvalita produktu 
2022-04-15

Sedí velmi dobře. Matroš na jedničku s *. Pohodlné, kvalitní příjemný materiál, pěkná barva, velmi dobrý střih. Super kvalita,čas doručení a možnost zaplatit apple pay.

Kvalita produktu 
2022-04-15

Rychlost dodání super, vše sedí jak má, Při výběru mi byli na zákaznické mi podpoře pomohli s výběrem velikosti.

Napsat hodnocení produktu

Demoniq Mai Erotická Souprava

Tento nesmírně zábavný a svůdný návrh značky Demoniq, to je projekt určený milovnicím koketních střihů a špetky překvapivých doplňků. Komplet Mai se skládá ze tří, navzájem se perfektně doplňujících elementů, zhotovených z lesklé látky typu wet look sofis

Napsat hodnocení produktu