Kategorie
Barva
Velikost
Zobrazit více Zobrazit méně
Značka
Cena
Filter
  • Novinka
Velikost : 40C-L 40D-L 40E-L 42C-XL 42D-XL 42E-XL 42F-XL 44F-XXL 46C-3XL 46D-3XL 46E-3XL 48C-4XL 48D-4XL 48E-4XL

Cena 0 Kč
Availability: 41 In Stock

Dámské plavky

Plavky jsou vhodné nejen pro horké dny na pláži, ale také pro bazény a vířivky. Plavky již nejsou sezónním zbožím, proto se vyplatí investovat do modelů, které budou fungovat za všech okolností. V našem obchodě najdete mimo jiné dvoudílné a třídílné plavky, které jistě zaujmou dámy, které jsou spokojené se svou postavou. Můžete si vybrat modely s klasickými podprsenkami nebo podprsenkami push-up, stejně jako šortky, kalhotky nebo tanga. Těm, kteří dávají přednost lépe stavěným střihům, doporučujeme jednodílné plavky. Jsou k dispozici jak ve standardním provedení, tak se svůdnými výřezy v pase. Plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů (polyamid, elastan a lycra) odolných vůči chlóru, laminování a UV záření. Všechny plavky jsou k dispozici v různých módních barvách, jednobarevných i vzorovaných. Můžete tak najít ten správný styl i barvu pleti!

Plavky na pláž a do bazénu

Naše exkluzivní plavky jsou mnohem víc než jen pohodlné plavky na pláž nebo do bazénu. Je to způsob, jak odhalit přednosti postavy a zároveň chytře zamaskovat její nedostatky. Se správným střihem se každá žena - bez ohledu na velikost - může cítit jako skutečná bohyně!

Módní dámské plavky

Jsme si vědomi různých potřeb a vkusu žen. Dbáme na to, aby se dámské plavky v našem obchodě vyznačovaly nejen bohatým výběrem střihů, velikostí, vzorů a barev, ale také výjimečným pohodlím a odolností. To vše proto, aby v nás každá z dam našla plavky, které se jí stanou jako druhá kůže! Proto nabízíme exkluzivní jedno-, dvou- a třídílné kostýmy výhradně od osvědčených a uznávaných výrobců, jako jsou Esotiq, Aquarilla, Gawrońska, Demi Saison, Eldar, Ewlon, Gwinner, Kostar, Livco Corsetti, Marko, Lorin, Lupoline, Mariss, Miran, Rivage, Sesto Senso, Self, Sunnyside, De Lafense a další.