Barva
Velikost
Zobrazit více Zobrazit méně
Značka
Cena
Filter

PODPRSENKY DOSTUPNÉ V OBCHODĚ FASHIA.CZ

JAKÝ MODEL SI VYBRAT?

Střih podprsenky by měl být zvolen podle velikosti vašeho poprsí. Push-up podprsenky se doporučují ženám, které si chtějí zvětšit poprsí, zatímco měkké a poloměkké podprsenky se doporučují ženám s větším poprsím, aby bylo poprsí dobře podepřené. Správný střih podprsenky zajistí pohodlí a snadné nošení. Pokud chcete vypadat sexy bez ohledu na příležitost, krajkové podprsenky jsou pro vás tou nejlepší volbou. Dámské podprsenky jsou mimořádně technologicky vyspělým výrobkem. Díky jeho konstrukci je velké poprsí krásně nadnášeno a podepřeno, zatímco vyztužené podprsenky umožňují zvýraznit vaše ženské přednosti a dokonce zvětšit poprsí o dvě velikosti.

SEXY DÁMSKÉ PODPRSENKY V MNOHA STYLECH

Výběrem správné push-up podprsenky krásně zvýrazníte své poprsí a zároveň ho dobře podepřete díky zabudovaným kosticím. Správný střih podprsenky dosáhne požadovaného efektu. Milujete složité krajky? Měkké podprsenky krásně zahalují poprsí do jemného tylu zdobeného výšivkou a některé modely jsou jako jemné tetování na vašem těle. Průhledné krajkové podprsenky již několik sezón trhají rekordy v oblíbenosti, zejména mezi milovnicemi braletek. Jemná krajková podprsenka nechá vaše prsa volně splývat pod oblečením a zdůrazní jejich přirozený tvar.

DOBŘE PADNOUCÍ PODPRSENKA JE SYNONYMEM POHODLÍ.

V nabídce najdete také pohodlné sportovní podprsenky, jejichž pohodlný střih vám umožní udržet stabilní poprsí během cvičení. Široká ramínka jsou pohodlná a nezabírají do těla jako u běžných podprsenek. Výběrem pohodlných podprsenek si můžete být jisti, že o své poprsí dobře pečujete. Pohodlné podprsenky nejsou jen sportovní modely. Pamatujte, že dobře zvolená podprsenka je především o dobře zvolené velikosti. Měli byste se obrátit na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou a zodpoví vaše dotazy.

V naší nabídce najdete také vyztužené podprsenky vyztužené velrybími kosticemi. Podprsenky z naší nabídky jsou k dispozici ve velikostech od košíčku A až po košíček P. Nezapomeňte do svého šatníku zařadit základní barvy bílou, béžovou a černou.

Kvalitní dámské podprsenky jsou nejen zárukou pohodlí při každodenním nošení, ale také zajímavých střihů, které jistě potěší nejednu dámu. Sortiment dámských podprsenek na naší nákupní platformě nabízí bohatý výběr, ať už jde o velikost, barvu nebo střih. Prohlédněte si naši nabídku, objednejte si a užívejte si pohodlné podprsenky, které nejen dobře vypadají na vašem těle, ale také poskytují správnou oporu vašemu poprsí. 

PODPRSENKY - HLADKÉ, KRAJKOVÉ NEBO TŘEBA S DALŠÍMI OZDOBAMI? 

Dámské podprsenky vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a zároveň levné, jistě osloví majitelky malých i velkých prsou. V nabídce najdete spoustu produktů, z nichž si můžete vybírat: 

krajkové podprsenky,

podprsenky bez ramínek, 

push up podprsenky, 

podprsenky s kosticí,

velké podprsenky. 

Dámské spodní prádlo, včetně podprsenek, není jen základní součástí šatníku. Ideálně vybrané na postavu zdůrazní přednosti ženy, a tím zvýší její sebevědomí. Podprsenky, které představujeme v této kategorii, vám také umožní vytvářet nové styly. Ozdobné střihy s krajkovými doplňky, které připomínají topy, se stále častěji kombinují s košilemi a halenkami - výsledek? Jemný a delikátní styling pro letní dny. 

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO - DŮVĚŘUJTE OSVĚDČENÝM ŘEŠENÍM 

Až donedávna bylo dámské spodní prádlo online horší než výrobky dostupné v kamenných obchodech. To se nyní změnilo! Měkké dámské podprsenky a braletky, které prodáváme na této platformě, jsou odpovědí na potřeby moderních žen. U každého výrobku je podrobná tabulka velikostí. Poskytujeme také bezplatné doručení.

Zde najdete spodní prádlo od značek jako Ava Lingerie, Bella Secret, Esotig, Eldar, Gatta Henderson Ladies, Livco Corsetti Fashion, Pierre Cardin Sx, Obsession, Viki, Unikat a další.