Kategorie
Barva
Velikost
Zobrazit více Zobrazit méně
Značka
Cena
Filter

Těhotenské spodní prádlo

Budoucí maminka by se měla postarat o pohodlné spodní prádlo, které bude zároveň funkční. V současné době polští výrobci nabízejí mnoho modelů vyznačujících se elegantním a originálním designem. Moderní těhotenské spodní prádlo pomůže ženám cítit se přitažlivě, zároveň obalí prsa jemnou látkou a poskytne pocit pohodlí. Při rozhodování o nákupu je důležité, aby kojicí podprsenka byla ušita na bázi přírodní bavlny. Takové spodní prádlo se nejen dokonale přizpůsobí tvaru prsou, ale také nezpůsobuje alergické reakce na pokožce. Největší výběr těhotenského prádla zahrnuje klasické podprsenky a kojící košilky. Je důležité, aby vybraná podprsenka byla funkčně nastavitelná. Těhotenské spodní prádlo s mírně sníženým tvarem je mezi budoucími maminkami velmi oblíbené. Tyto pohodlné podprsenky mají také klasické zapínání, na které je zvyklá naprostá většina dam. Součástí nabídky jsou i více zastavěné modely, které také stojí za pozornost. Těhotenské podprsenky silnější konstrukce se doporučují především u žen s poměrně velkými prsy, které vyžadují odpovídající oporu.


Pohodlné spodní prádlo pro maminky

Pohodlné a zároveň ženské podprsenky a košilky musí mít každá budoucí maminka! K těhotenskému prádlu však patří také speciální kalhotky - se sníženým nebo zvýšeným horním dílem. Správný střih zajistí maximální pohodlí i přes rostoucí těhotenské bříško. Nabízené kalhotky jsou nejen neuvěřitelně pohodlné, ale také skvěle vypadají. Z námi nabízených podprsenek vytvoří elegantní a smyslné soupravy.

V chladnějším období se vám budou hodit speciální punčocháče. Klasické modely rozhodně nejsou vhodné pro ženy, které čekají dítě. Proto nabízíme punčochové kalhoty se speciální konstrukcí, která dokonale podpírá rostoucí bříško, netlačí a zároveň podporuje zádové svaly.

Kojící spodní prádlo

Výrobci spodního prádla si jsou dokonale vědomi potřeb budoucích i současných maminek. Proto do svých kolekcí zavádějí stále více modelů usnadňujících kojení, stejně jako období těhotenství a po porodu. V naší nabídce najdete výrobky značek Cornette, DKaren, Gatta, Henderson Ladies, Nipplex, Pigeon, Taro, Luna, Veneziana a další.