Seznam produktů značky AJS

Společnost AJS působí jako výrobce čepic a šál od roku 1994. Své výrobky vytváří od základu, od nápadu a návrhu až po dokončení hotového výrobku. Klobouky a šály AJS jsou originální výrobky vyráběné s vášní a nasazením, v souladu s nejnovějšími módními trendy. Při výrobě se používají materiály nejvyšší kvality, které mají mezinárodní certifikáty - to vše proto, aby byl výrobek odolný, šetrný a pohodlný při používání. Nabídka AJS zahrnuje širokou škálu čepic, šál a pletených souprav určených jak pro děti a mládež, tak i pro dospělé. Férie barev, monogamie střihů a rozmanitost vzorů a povrchových úprav umožňuje splnit očekávání co největšího počtu zákazníků.

AJS 36-447 Chlapecká čepice

Cena 79 Kč
Availability: Out of stock
Chlapecká čepice je podšitá bavlnou. Dostupné barvy, které jsou vybírány náhodně: černá, tmavě modrá, grafitová, šedá, jeans. Složení: 90% akryl, 10% vlna, podšívka: 95% bavlna, 5% elastan.

AJS 38-572 Čepice+nákrčník Komplet

Cena 329 Kč
Availability: 20 In Stock
Dívčí komplet (čepice + nákrčník) z teplé látky. Čepice má bambule. Dostupné barvy: bílá-šedá, světle růžová-šedá, světle šedá-grafitová, oranžová-šedá, fuchsie-šedá, růžová-tmavě modrá, šedá-růžová, pudrově růžová-tmavě šedá - náhodně vybraná. Složení: 8