Vrácení zboží

Jak postupovat, když Vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit v zákonné 14denní lhůtě?

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 1829 občanského zákoníku jako spotřebitel právo od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu odstoupit. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, je povinen předat nebo zaslat zpět zboží ve lhůtě nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. V ideálním případě nám prosím posílejte zboží v původním obalu.

Zboží nesmí být použité nebo poškozené.

Podrobnější informace naleznete v obchodních podmínkách.

Právo vrátit zboží do 14 dnů od převzetí zboží máte jen při nákupu přes internetový obchod. 

O průběhu vrácení zboží vás budeme informovat e-mailem.
 


Vrácení zboží

Pokud vám zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit, pošlete nám ho zpět. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Jelikož Vám chceme ušetřit čas tak můžete vrátit zboží pomoci Zásilkovny kde vrátka je levnější a stojí Vás 100,- Kč s DPH. Částka bude odečtena od vráceného produktu. Pokud je zboží levnější než odeslání zpět k nám budeme požadovat od Vás doplatek se kterým souhlasíte využitím služby. 

Postup pro odeslání zboží je jednoduchý stačí sdělit tento kód: 95047902 na Zásilkovna point a to je vše. 

Stáhněte a přiložte kopii dokladu o nákupu a také stáhněte a vyplňte formulář k vrácení zboží případně k výměně. 

Formulář k vrácení a výměně zboží ke stažení ZDE

Peníze za zboží i zaslání objednávky pošleme na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Poštovné za vrácení balíku v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce, a to i v případě, že zákazník získal od prodejce doručení balíku na svou adresu zdarma. Druhou možností je osobní vrácení v jedné z kamenných prodejen, které je zdarma.

Podrobnější informace naleznete v obchodních podmínkách.


Původní balení zboží

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít Fashia s.r.o. s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.


Adresa pro zasílání zboží:

“VRATKA”

Fashia s.r.o.

Karvinská 577/1

Český Těšín, 737 01

(zboží v žádném případě neposílejte na dobírku)