Barva
Velikost
Značka
Cena
Filter
Anais Maura Erotická souprava
Velikost : L/XL S/M XXL/XXXL

Anais Maura Erotická souprava

Cena 879 Kč
Availability: 3 In Stock
Maura Vlastnosti:V kompletu: podprsenka a tangaměkké košíčky bez kosticvícestupňové zapínání podprsenkyregulované ramínka Složení: 80% polyamid, 20% elastan

Sady

Aby ženy zapůsobily na smysly svých mužů, mohou si obléknout různé kusy spodního prádla. Může se jednat o jednotlivé články, složené nebo nesložené, i o celé soubory. Výběr hotových souprav je skvělý způsob, jak si zajistit, že budete vypadat co nejlépe, a ušetřit si práci s úpravou. Představujeme široký výběr erotických souprav, které jsou k dispozici ve velmi různých variantách.

Ženské tělo v obzvláště sexy prostředí

Může se zdát, že nic nepůsobí na mužské smysly tak jako nahá žena, ale sexy prádlo může být ještě svůdnější. Někdy zakrývá strategické oblasti, láká a vybízí k průzkumu, jindy je tam vše a neponechává prostor pro fantazii. Erotické prádlo je tak velmi provokativní a vy se v něm budete cítit jako bohyně sexu. Mnohé z našich stylů nabízejí pohodlí i pro ty, kteří jsou méně sebevědomí nebo chtějí vypadat lépe, než ve skutečnosti jsou. Přestože je erotické prádlo skrovné, je to velký rozdíl. I když se jedná o otevřenou podprsenku, prsa v ní vypadají nesmírně svůdně - a to platí pro všechny naše výrobky. Průhledná trička dodávají šarm a mohou například zakrýt příliš velké bříško a zároveň nádherně odhalit poprsí, zatímco korzety dokonale modelují postavu a dodají každé dámě svůdné tvary.

Drzé návrhy

Při výběru erotického prádla se vyplatí popustit uzdu fantazii. Souprava podprsenky a kalhotek, která se skládá pouze z ramínek a odhaluje úplně všechno, souprava z tylu nebo spodní prádlo s četnými ramínky křížícími se na břiše nebo zdobícími výstřih, jsou velmi sexy a provokativní a zároveň vyrobené tak, aby ženské tělo bylo ještě přitažlivější a tvarovanější. Sebevědomé ženy si mohou vybrat otevřené soupravy nebo soupravy s límečkem u krku, zatímco ženy s plnější postavou si mohou vybrat například trička, která zakrývají o něco více, lákají sexy barvou a potěší například půvabnými volánky, které dodávají sebevědomí a pohodlí. V naší nabídce často najdete také tanga - tyto skrovné kalhotky dodají vašemu zadečku sexy nádech jako nic jiného. Kromě toho má naše erotické prádlo velmi chytré barvy. Nevinná bílá dobře kontrastuje se sexy střihy, klasická černá je spojována s elegancí a je nesmírně sexy, stejně jako sytá, provokativní červená.