Kategorie
Barva
Velikost
Značka
Cena
Filter

DÁMSKÉ KALHOTKY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Od počátku jsme s radostí připravili mnoho vzorů inspirovaných přírodou, rytmem života a potřebami těla - vyrábíme je z různých materiálů, v různých střizích, barvách a kresbách, abyste si mohli vybrat kalhotky, které potřebujete. Pokud jde o typy střihů, máme k dispozici:

Dámské kalhotky BIKINI - bikiny jsou již léta jedním z nejoblíbenějších střihů. Jsou velmi různé: bikiny s nízkým sedem, bikiny s vysokým sedem a klasické plné bikiny, všechny velmi pohodlné, mírně vyztužené a pěkně zakrývající hýždě,

Sportovní kalhotky - příjemné a velmi pohodlné, plně stavěné a na jedné linii vpředu i vzadu obepínající tělo v naprostém pohodlí, které si vybírají zejména aktivní ženy (velmi pohodlné pro jízdu na kole 🙂 !..)

Klasické kalhotky s vysokým pasem - ty s vyšším pasem až k linii pupíku se vracejí do obliby, protože jsou pohodlné, obepínají spodní část ledvin a boků, chrání zejména bříško a pupík a zároveň jemně modelují siluetu. Zdravé kalhotky pro ty, kteří si cení ochrany svých vnitřních orgánů a mají rádi harmonický pocit klidu a spokojenosti v těle.

Brazilky - tento střih je obzvlášť super pro milovnice tance, protože tyto kalhotky jsou stabilní na bocích a jsou svůdně střižené, aby odhalily část zadečku a při tanci se radostně nesly :-)) Naprosté potěšení!

Klasické rovné šortky - více postavené než ostatní kalhotky, výjimečně pohodlné, ideální, když chceme, aby linie kalhotek nebyla vidět na hýždích, protože místo všité gumy jsou nařasené a zakončené plochým šitím.

Jsme velmi citlivé na estetiku povrchových úprav a pocit těla a pracujeme velmi vědomě jako tým mnoha žen, které se věnují osobnímu hledání zdraví, které vychází z každodenního výběru oblečení, jímž zahalujeme své tělo. Proto si kromě mnoha střihů a stylů uvědomujeme, jakou roli hrají při tvorbě přírodního prádla přírodní a k tělu šetrné materiály; měkké úplety s přírodním složením příze, pohodlné a prodyšné. Náš internetový obchod nabízí:

dámské krajkové kalhotky - velmi ženské a jemné kompozice kombinací pohodlného úpletu a krajky, které zdůrazňují přirozenou krásu těla,

bavlněné kalhotky - ideální pro celoroční nošení, zdravé a pohodlné, poskytují potěšení a volnost při každodenním pohybu,

bambusové kalhotky - vyrobené z úpletu lehkého jako pírko - jsou jako druhá kůže, v horkém počasí dokonale ochlazují tělo a při nošení jsou prakticky neznatelné. Pohodlí a radost!

Máme na paměti, že BARVA má v našem životě velký význam a představuje duchovní energii, a proto tvoříme a nabízíme v různých barevných snech:

dámské kalhotky v mnoha přírodních barvách inspirovaných přírodou a světem kolem nás,

bílé dámské kalhotky v mnoha bílých odstínech,

kalhotky s pěknými a zajímavými vzory inspirovanými tradicemi kreslení, malování a vyšívání starých časů a původní kultury, které jsme dnes znovu objevili,

černé a stále tajemné odstíny dámských kalhotek,

syté jako ovocné barvy červené, malinově růžové, pozlacené žluté, nevypočitatelné odstíny věčně krásné zelené a kalhotky laděné do klidné modré a tyrkysové.

Výběr kalhotek je velmi intuitivní a může se řídit vaší náladou nebo počasím daného dne, což má vliv na zvolenou barevnost vašeho svrchního oblečení. Nezapomeňme, že naše každodenní spodní prádlo by mělo být především příjemné pro tělo a velmi pohodlné.Proto jsou všechny dámské kalhotky Fashia pohodlné a zároveň hezké :-)).

KRAJKOVÉ KALHOTKY PRO ŽENY

Dámské krajkové kalhotky jsou skutečnou klasikou spodního prádla. Z módy nevycházejí už desítky let, protože ženy po nich dychtivě sahají. Díky krajkovým kompozicím se cítíme slavnostně krásní a velmi výjimeční. Krajkové kalhotky nás často provázejí nejdůležitějšími dny v životě, a proto jsou vybírány i na svatby. Naše nabídka zahrnuje bílé kalhotky s jemnou krajkou, které jsou pro tuto zvláštní příležitost ideální.

POHODLNÉ DÁMSKÉ KALHOTKY S VYSOKÝM PASEM

Od začátku jsme tvořili společně s ohledem na všechny ženy, včetně těch, které denně nosí přiměřeně velké velikosti. Chceme, aby náš internetový obchod byl tím speciálním místem, kde si mohou koupit skvělé a krásné kalhotky, ve kterých se budou cítit lehce a pohodlně. Kalhotky s vysokým sedem krásně sahají až k pupíku nebo mírně nad něj a chrání břicho, boky a hýždě a úzce spolupracující ledviny. Tyto kalhotky mají ochranný účinek na vnitřní orgány, čímž udržují tělo v teple a tím i zdravé. Tyto kalhotky jsou také krásně zeštíhlující a uklidňující, protože když si je oblékneme, cítíme, že naše silueta je správně vymodelovaná díky měkkému materiálu a citlivému střihu. Od počátku značky jsou všechny naše střihy tvořeny společným Ženským vědomím , citem a správným střihem tvarů - a to je naše Tajemství a naše Hrdost, že nám již třetí generace Žen svěřuje svůj výběr - a za to jsme všem Ženám neskonale vděčné 🌹 - my Ženy Klíče ❤️ .....

DÁMSKÉ VZOROVANÉ KALHOTKY

Naše dámské kalhotky mají barevné kresby, vzory a přehozy, které svým designem zlepší vaši náladu. U nás najdete kalhotky inspirované přírodou s motivy bylinek, semínek, květin, listů nebo větviček a s původními lidovými motivy, jako jsou stromy života, větrníky a girlandy, roztomilé puntíky nebo barevné proužky. Milujeme přírodu a chceme jí poděkovat za to, že se o nás v životě stará. V našich návrzích si připomínáme, jak moc jsme z ní... V hloubi duše si přejeme, aby příroda zůstala co nejdéle nezměněná, a cítíme se za ni zodpovědní. Proto jsou naše dámské kalhotky baleny ekologicky a doručovány příjemcům v řádně připravených kartonových krabicích. V tomto období života značky má tato akce zvláštní význam a jsme rádi, že jsme od vás obdrželi velmi pozitivní reakci.

DÁMSKÉ KALHOTKY V ŠIROKÉ ŠKÁLE VELIKOSTÍ

Důležitou vlastností našich kalhotek je široká škála velikostí. Každý den pracujeme s ohledem na všechny ženy bez ohledu na velikost, kterou nosí. Dbáme na to, aby se ženy s drobnou postavou i ženy s plnějšími tvary cítily ve svém každodenním spodním prádle pohodlně a příjemně. Standardní velikosti spodního prádla jsou S, M, L a XL a některé modely byly rozšířeny o velikosti 2XL a 3XL. Už léta vám říkáme, že přirozeně pohodlné kalhotky jsou pro každou postavu.

Jak si vybrat kalhotky, abyste se v nich cítila pohodlně? Správnou velikost zvolte tak, že si pozorně přečtete tabulku s uvedenými rozměry těla a centimetry, které tvoří velikost. Pokud se vaše míry pohybují mezi těmito dvěma rozmezími, nebojte se zvolit větší velikost, protože nejlepší spodní prádlo by nemělo být příliš těsné a podpůrné.

SLIPY A JEJICH CENA

Pěkné kalhotky nemusí být drahé. Dostupnost - to je od počátku hlavní zásada naší značky, a proto je dámské spodní prádlo nabízené v našem internetovém obchodě nabízeno za atraktivní ceny. Dámské kalhotky v propagaci stojí pouhý tucet zlotých a dámské krajkové kalhotky lze pořídit za něco málo přes 20 zlotých. Důležité je, že když si vyberete naši značku a internetový obchod, získáte kvalitní kalhotky za dobrou cenu, které se po vyprání nedeformují a neztrácejí své živé barvy a potisky.

DÁMSKÉ KALHOTKY - ONLINE OBCHOD FASHIA.CZ

Objevte spodní prádlo - kalhotky, které jsou stejně krásné jako pohodlné. Zjistíte, že bez ohledu na váš věk, vkus, tělesné požadavky nebo roční období :-)) v našem internetovém obchodě najdete kalhotky, které hledáte. Pečujte o své tělo a dopřejte mu šetrný zábal a kontakt s přírodními materiály. Pocítíte rozdíl v kvalitě, který vám jistě přinese pohodlí každý den. Dopřejte si přírodní luxus za dostupnou cenu. Objednávejte bezpečně a nechte se hýčkat malými radostmi :-))).... Děláme vše pro to, aby dodávané vzory splňovaly vaše očekávání a aby vám naše barevné balení dámských kalhotek přineslo spoustu radosti.