Andalea SW/122 Bombarďáky Andalea SW/122 Bombarďáky
Andalea SW/122 Bombarďáky

Kategorie: Erotické spodní prádlo XXXL
Typ: Sexy bombarďáky XXL
Výrobce: Andalea

Značka Andalea již po několikáté nabízí zlomení odporu či nechuti pro starý druh spodního prádla a dokazuje, že v modelech z minulosti dřímá velký potenciál, který lidem se smyslem pro humor a nadhledem pomůže zažít úplně nový druh zábavy v neotřelém stylu. Sněhově bílé bombarďáky SW/122 na první pohled působí málo eroticky, ale při troše dobré vůle se mohou stát vyloženě originálním a vkusným doplňkem k vašemu erotickému menu. Navíc tento střih dobře působí na mohutnějších postavách. Nohavičky, které sahají ke kolenům, pomáhají zaretušovat eventuální nedostatky nohou i širších stehen. Tři řady kouzelných volánků na zadečku přitahují pozornost zrovna na to místo, které chceme samy zdůraznit, odvracejíce současně pozornost od příliš širokých beder či boků.

Model je dostupný ve velmi široké velikostní škále- od velikosti 38 do 56. Navíc je to opravdu rozsáhlá velikostní nabídka, úplně odlišná od té, se kterou se setkáváme v typických kamenných obchodech se spodním prádlem. Díky tomu i mimořádně vnadné ženské tvary mohou získat vhodný a neopakovatelný rám.

Materiál: 94 % polyester 6 % elastan

Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Andalea

...
77484

Parametry

Dostupnost
Ihned
Barva
bílá
Velikost
42/44
50/52
54/56

Specifické reference

ean13
5901885304809

Podobné produkty

Hodnocení produktu

Kvalita produktu 
2021-12-27

Rychlost dodání super, vše sedí jak má, Při výběru mi byli na zákaznické mi podpoře pomohli s výběrem velikosti.

Kvalita produktu 
2021-12-27

Spokojená a do 48h doma tak jak si to představují všude :)

Kvalita produktu 
2021-12-27

Super velikost, materiál i rychlé dodání. Doporučuji! :)

Kvalita produktu 
2021-12-27

Sedí velmi dobře. Matroš na jedničku s *. Pohodlné, kvalitní příjemný materiál, pěkná barva, velmi dobrý střih. Super kvalita,čas doručení a možnost zaplatit apple pay.

Napsat hodnocení produktu

Andalea SW/122 Bombarďáky

Značka Andalea již po několikáté nabízí zlomení odporu či nechuti pro starý druh spodního prádla a dokazuje, že v modelech z minulosti dřímá velký potenciál, který lidem se smyslem pro humor a nadhledem pomůže zažít úplně nový druh zábavy v neotřelém styl

Napsat hodnocení produktu